Het Kroonpad tijdelijk gesloten wegens coronabesmetting

Vanwege een coronabesmetting op Het Kroonpad hebben wij helaas moeten besluiten onze school tijdelijk te sluiten. De school is in ieder geval tot en met 23 oktober (herfstvakantie) gesloten. 

Er is een medewerker van Het Kroonpad positief getest op COVID19/Corona. Deze medewerker zit momenteel in thuisquarantaine. Omdat de medewerker de afgelopen dagen contact heeft gehad met leerlingen en andere medewerkers vinden wij dat het sluiten van de school nodig is om de veiligheid en gezondheid van onze leerlingen en collega’s te waarborgen. Dit besluit hebben we in afstemming met de GGD genomen. 

Ouders/verzorgers en medewerkers van Het Kroonpad zijn gisteren door ons op de hoogte gebracht. Uiteraard houden we u op de hoogte. Namens ons team iedereen gezondheid toegewenst!