Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Aanmelden
  • Het Kroonpad
    Citroenvlinder 51
    7323 RC Apeldoorn
    T 055 – 534 51 00
     
    Wij bieden speciaal onderwijs aan kinderen die extra ondersteuning nodig hebben vanwege een lichamelijke of meervoudige beperking. We zien hun mogelijkheden en gaan onvoorwaardelijk voor hun ontwikkeling.

scholen

  • De 13 scholen van De Onderwijsspecialisten verzorgen (voortgezet) speciaal onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke, verstandelijke of meervoudige beperking en aan langdurig zieke leerlingen in de leeftijd van 4 tot 20 jaar.

Regio Arnhem


Lichtenbeek, Arnhem | www.lichtenbeek.nl
4 tot 13 jaar
lichamelijke / meervoudige beperking / langdurig ziek/ verstandelijke beperking
 
Het Prisma, Arnhem | www.prisma-arnhem.nl
13 tot 20 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
Mariëndael, Arnhem | www.mariendael.nl
13 tot 20 jaar
lichamelijke / meervoudige beperking / langdurig ziek
 

Regio Oost-Gelderland

 
Christoffelschool, Didam | www.christoffelschool-didam.nl
4 tot 13 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
De Ziep, Didam | www.deziep.nl
13 - 20 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
Hamalandschool, Lichtenvoorde | www.hamalandschool.nl
4 tot 20 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
Het Aladon, Aalten | www.aladon.nl
4 tot 20 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
Mariëndael, Doetinchem | www.doetinchem.mariendael.nl
4 tot 13 jaar
lichamelijke / meervoudige beperking / langdurig ziek
 

Regio Stedendriehoek

 
Anne Flokstraschool, Zutphen | www.anneflokstraschool.nl
4 tot 20 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
De Linde, Deventer | www.linde-deventer.nl
4 tot 20 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
Het Kroonpad, Apeldoorn | www.kroonpad.nl
4 tot 13 jaar
lichamelijke / meervoudige beperking / langdurig ziek
 

Regio Zuidwest-Veluwe

 
De Toekomst, Ede | www.toekomst-ede.nl
11 tot 20 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 
De Wegwijzer, Ede | www.wegwijzer-ede.nl
4 tot 13 jaar
verstandelijke / meervoudige beperking
 

 

de onderwijsspecialisten

:

Help (nieuw venster)